Відомі faggotty позиції, які батоги не просто пиги в TOP форму - швидко! (і з'ясуйте товстих хлопчиків швидко теж хе-хе)

Я думав про багато речей минулої ночі, і не міг не посміхатися.

Ви знаєте, що ви на щось хороше - дивовижне - не тільки тоді, коли ви отримуєте блискучі огляди ваших книг у всіх бізнесах від виконавці -thats великий, але набагато більший показник успіху, або отримання там?

Успішна людина - або його рівень успіху, або «сходження своєї зірки» - вимірюється кількістю ворогів, які у нього є - кількістю людей, які абсолютно ненавидять його кишки.

Це може бути не популярною річчю, щоб сказати, але це майже правда.

І коли ви дійдете до точки (і я навіть не ПОЧАВ ще, як я продовжую говорити), коли орди людей повинні бути або заблоковані або завантажені зі списку, сайт і т.д. - коли я вибірково приймаю клієнтів в економіці більшість «відчайдушно» для них - коли люди, яких я блокую (Бозо є одним) знайти всілякі творчі способи повернутися і «побачити, що він все одно», щоб вони могли трос Будете...

... ну, це справжній показник «куди ти прямуєш». хе-хе.

У всякому разі...

Присідання 101 був випущений як тиждень тому я вважаю?

І наш чудовий перекладач Марко вже важко працює, перекладаючи його на іспанську мову - НЕ за моїм запитом - він написав мені по електронній пошті і запитав мене про це!

І я був більш ніж радий прийняти.

Це те, що я хотів би сказати, прагнучи отримати роботу DONE - крім скиглити і стогнати про ціну, wacking off про речі, які насправді не мають значення, або nutjob рука стілець теоретики, які виглядають як єдине навчання вони зробили це ходьба від обіднього столу до горщика ще відчувати себе змушеним поділитися своєю неіснуючою мудрістю і писати довго нудно «дивитися фарба сухий» rants про форму або що ні...

У всякому разі.

Перш ніж ми почнемо цей.

Будь ласка, прочитайте це тут...

І це.

Будь ласка, прочитайте обидва ці посилання, оскільки я не збираюся набирати багато в цьому - це вже було сказано.

За винятком, одне - у другому електронному листі там я ніколи не ставив зображення, на яке я мав на увазі тоді - я знайшов його сьогодні, я вважаю, я не впевнений, що це правильно?

Але ось воно -

Це був той, і цей - або, можливо, я тримаю позицію «Таблиця», на яку він мав на увазі - вболівальник, безумовно, мав на увазі «положення столу»...

У всякому разі...

Я не можу знайти картину, на яку я тримаю віджимання столу.

І причина, по якій я піднімаю це знову - ця конкретна вправа - насправді, навіть те, що вище (зворотне віджимання) разом з підтягуванням - два PRIME приклади того, скільки жиру у вас навколо міделю, мій друг.

Ми покрили підтягування так часто тут, якщо ви не отримуєте, що підборіддя над барною стійкою зручно, тримаючись, це не підтягування, і товсті хлопчики - або дівчата - не зможуть це зробити, незважаючи на їх горили рикає в тренажерному залі (віджимання на руках ні).

Але це передові вправи, вони будуть скиглити... І зробіть кожне виправдання в книзі про те, що не в змозі їх зробити...

Так як щодо цих двох простих вправ я щойно згадав. Хехе.

Pushup Central, мій друг, містить ці - і набагато більше стилів віджимань, ніж ви могли б коли-небудь торгуватися - період.

І якщо ви дійсно хочете скинути жир і прийти в форму, то це один з перших страв, в який потрібно інвестувати - ЗАРАЗ.

І на закінчення цього ще одне чудове відео з нашого каналу...

Посилання- (Мені довелося поставити це таким чином, оскільки деякі з вас не можуть переглядати відео в електронних листах, тому просто скопіюйте та вставте саме посилання).

Цей чомусь насправді не бачив багато, мабуть, тому, що вправа є жорсткою, що добре, але це одна з дуже небагатьох областей на Youtube, яку я не тролював - або компліментував - ніколи не золотий хе-хе зі мною - поки що.

Я прагну змінити це. Тому там воно є!

Насолоджуйтесь!

Кращий,

Рахул Мукерджі

PS - Ще одна велика міра того, як далеко ви зайшли, коли люди знаходять кожен привід, щоб потайно скопіювати те, що ви робите... як годинник, хе-хе.

Все це, звичайно, може бути основною причиною того, що переважна більшість людей у світі не що інше, як вівці, ніколи не досягне успіху в чомусь іншому, ніж клавіатурні дроти або еквівалент. Виконавець, ну, ти знаєш, хто ти є. Ха-ха.