Sadece ibneleri değil, TOP şekline dönüştüren ünlü ibne pozisyonları - hızlı! (ve şişman çocukları da çabuk bul hehe)

Dün gece pek çok şey düşünüyordum ve kıkırdamaya engel olamadım.

İyi bir şey olduğunu biliyorsun - harika - sadece tüm işletmelerde kitaplarınızın parlayan yorumlarını aldığınızda değil - bu harika, ama çok daha büyük bir başarı ölçüsü, ya da oraya varmak?

Başarılı bir adam - ya da başarı seviyesi ya da “yıldızının yükselmesi” - sahip olduğu düşman sayısı ile ölçülür - bağırsaklarından kesinlikle nefret eden insan sayısı.

Bu söylenecek popüler bir şey olmayabilir, ama neredeyse doğru.

Ve konuya geldiğinizde (ve söylediğim gibi henüz başlamadım bile) insan ordularının listeden, siteden vb. Engellenmesi veya önyüklenmesi gerektiğinde - bir ekonomide müşterileri kabul etme konusunda seçici olduğumda çoğu onlar için “çaresiz” - engellediğim insanlar (Bozo bir olmak) geri gelmek ve “ne yaptığını görmek” için her türlü yaratıcı yolu bulurlar. trol yapabilir...

... şey, “nereye gittiğinin” gerçek bir göstergesi. hehe.

Her neyse...

Squat 101 bir hafta önce serbest bırakıldı sanırım?

Ve büyük çevirmenimiz Marco zaten İspanyolcaya çevirmek için çok çalışıyor - benim isteğime göre DEĞİL - bana e-posta gönderdi ve bana sordu!

Ve kabul etmekten çok memnun oldum.

Söylemek istediğim şey, işi yapmak için istekli - whine ve fiyat hakkında inilti dışında, gerçekten önemli olmayan şeyler hakkında wacking, ya da yaptıkları tek eğitim gibi görünen nutjob koltuk teorisyenleri yemek masasından yürümek, henüz var olmayan bilgeliklerini paylaşmaya ve form hakkında uzun sıkıcı “boya kuru izlerken” rantları yazmaya mecbur hissediyorlar...

Her neyse.

Buna başlamadan önce.

Lütfen bunu buradan okuyun...

Ve bu.

Lütfen bu bağlantıların her ikisini de okuyun, çünkü bu konuda çok fazla yazmayacağım - zaten söylendi.

Dışında, bir şey - oradaki ikinci e-postada o zamanlar bahsettiğim resmi asla koymadım - bugün buldum, inanıyorum, bunun doğru olup olmadığından emin değilim?

Ama işte burada -

O, ve bu - ya da belki de bahsettiği “Masa” pozisyonunu elinde tutuyorum - amigo kız kesinlikle “masa pozisyonuna” atıfta bulunuyordu...

Her neyse...

Masayı şınav tutarken resmimi bulamıyorum.

Ve bunu gündeme getirmemin nedeni yine - bu özel egzersiz - aslında, yukarıdaki (ters şınav) bile pull-up ile birlikte - orta bölümde ne kadar yağ olduğuna dair iki PRIME örneği, arkadaşım.

Çekmeyi burada çok sık ele aldık, eğer o çeneyi çubuğun üzerinden rahatça alamıyorsanız, tutuyorsanız, bu bir pull-up değil ve şişman çocuklar - ya da kızlar - spor salonundaki goril hırıltılarına rağmen bunu yapamayacaklar (amuda şınav da).

Ama bunlar gelişmiş egzersizler, onlar sızlanacaklar... Ve kitapta onları yapamamak için her türlü bahaneyi uydurun...

Peki, az önce bahsettiğim bu iki basit alıştırmaya ne dersiniz? Hehe.

Pushup Central, arkadaşım, bunları içeriyor - ve FAR pazarlık edebileceğinizden daha fazla şınav stili - dönem.

Ve gerçekten yağ kaybetmek ve forma girmek istiyorsanız, o zaman bu yatırım yapmanız gereken ilk derslerden biridir - ŞİMDİ.

Ve bunu bitirmek için, kanalımızdan başka bir harika video...

Link- (Bazılarınız videoyu e-postalarda görüntüleyemediğinden, bu şekilde koymak zorunda kaldım, bu yüzden bağlantıyı kopyalayıp yapıştırın).

Bu bir nedenden dolayı pek görülmedi, muhtemelen egzersiz zor olduğu için, ki bu iyi, ama Youtube'daki çok az alandan biri, trollenmedim - ya da iltifat etmedim - asla orta yol hehe benimle - henüz.

Bunu değiştirmeyi hedefliyorum. Bu nedenle, işte orada!

Keyfini çıkarın!

En iyi,

Rahul Mookerjee

Not: Ne kadar ilerlediğinizin bir başka büyük ölçüsü, insanların yaptığınız şeyi gizlice kopyalamak için her bahaneyi bulmalarıdır... saat gibi, hehe.

Bunların hepsi, elbette dünyadaki insanların büyük çoğunluğunun koyundan başka bir şey olmamasının başlıca nedeni olabilir., klavye rütbeleri veya eşdeğeri dışında hiçbir şeyde asla başarılı olmayacak. DOERS, peki, kim olduğunu biliyorsun. Haha.