Коли ви занадто втомилися, щоб зробити одне повторення...

До мене це відноситься - як не дивно, до вправи з масою тіла Гуру, чия улюблена вправа на вагу тіла і як морська піхота, один він пишається самим собою - підтягуваннями.

Перш ніж почати цікаво, що таке, ну, почуйте мене перший приятель.

По-перше, я людина, як ви, як тільки ви починаєте виходити за межі rep #150 на підтягуванні тренування - не тільки ви - але я теж починаю відчувати це.

Два, і що більш важливо, і це ключова різниця між тим, коли я написав Battletank Shoulders для одного, я не - ну, на даний момент принаймні не мають «легкий» доступ до мавп барів я використовував, коли я писав цю книгу.

У цій книзі ви побачите, як я змішав підтягування з мавпою бар роботи - випробувана техніка для побудови верхньої частини тіла сильної жилавої мавпи - а потім працювати в віджиманнях, зокрема тих, що робляться на кінчиках пальців, щоб побудувати гофровану «скелю твердий, кунг-фу, як неприродне тягнути до вас це x 10" зчеплення.

Якщо ви зробили тренування, ви будете знати, що я маю на увазі або що Чарльз, клієнт тут колись сказав мені: «Я не бачу, як хтось може робити ці тренування, якщо вони не є частиною горили!»

І отже, Vol #3 в серії - щоб перетворити вас на 70% горили - «Глибокий 70% горили 30% Handstands» - ще один дуже добре, глибоко прийнятий книга насправді, і міст до наступного тобто окремо стоячі стійки, коли це виходить.

Ні каламбур теж.

У всякому разі

Це про іншу тему, я думаю, я міг би також зробити це над тим, як я майже впав у вільній стоячій стійці на руках сьогодні... але давайте дотримуватися підтягування, перший ще важче для більшості людей зробити правильно або взагалі.

Подивіться, ще одна причина моїх підтягування тренувань це жорсткий в ці дні я зосереджуюся на одному стилі підтягування - сьогодні, що був регулярний зчеплення підтягування, товсті захоплення, 50 повторень, і повірте мені, якщо ви застосовуєте супер фокус на формі, зробити їх повільно і стійкий - о так, ви відчуєте це (я зробив 100 віджимань теж в подібному ключі, в основному TOUGHIES. Єдина дещо «легка» робота, яку я зробив, була 250 присідань і розколів..) (А деякі клубні роботи - легкі).

Так що це тверда тренування для себе, але в будь-якому випадку, коли ви занадто втомилися, або відчуваєте втому, щоб виграти інший?

Я сказав вам, для одного, це все про психічне, але ми не будемо потрапляти в це тут.

Фізично, що ви можете зробити це - або припинити тренування на дещо меншій кількості, ніж ви зазвичай (якщо це 25, можливо, ви зупиняєтеся на 16, або 18 - повірте мені, ви будете знати, коли прийде число).

Або, а ще краще, ви уповільнюєте темп тренування.

А ви зосереджуєтеся - як морально, так і фізично на FORM.

Це може означати, що ваші повторення займають більше часу, щоб завершити, що добре, якщо ви занадто втомилися йти швидко (ви втратите форму, якщо ви робите, якщо ви навіть можете).

Але це нормально!

Ви будете буквально працювати м'язи до КІСТКИ таким чином, якщо ви робите те, що я кажу вище. і ви будете рости - як проклятий бур'ян, а також, якщо ви робите це правильно.

Деякі з підтягування я роблю з точки зору регулярного підтягування, ну, вони настільки жорсткі, що я можу зробити лише 3-5 повторень у належній формі за набір.

І як я закінчив реп #50, я відчуваю, що GONE.

І хвилював.

Я думаю, що я вибиваю 20 більш повільних і стійких віджимань і зроблю протягом дня, або я буду?

Побачимо.

Хехе.

Наразі це так.

І я скоро повернуся.

Кращий

Рахул Мукерджі

PS - Щоб навчитися ефективно робити підтягування на високому рівні, bang 'em out масло гладке «легкий Peasy lemon squeezy», отримати всесвітньо відомий курс на нього, дійсно JEWEL в короні він був названий прямо ТУТ.