Tek bir tekrarlama yapamayacak kadar yorgun olduğunuzda...

Bana göre, bu geçerlidir - merakla, en sevdiği vücut ağırlığı egzersizi Guru ve Deniz Piyadeleri gibi vücut ağırlığı egzersizi Guru'ya, en çok gurur duyuyor - pull-up'lar.

Neler olduğunu merak etmeye başlamadan önce, iyi, beni dinle ilk dostum.

İlk olarak, ben senin gibi insanım, bir kez repliğin ötesine geçmeye başladığınızda #150 bir pull-up antrenmanında - sadece SİZ değil - ama ben de hissetmeye başladım.

İki ve daha da önemlisi ve bu, Battletank Shoulders yazdığım zaman arasındaki önemli bir fark, yapmıyorum - şu anda en azından o kitabı yazarken kullandığım maymun çubuklarına “kolay” erişime sahip değilim.

Bu kitapta, maymun bar işi ile pull-up'ları nasıl karıştırdığımı göreceksiniz - güçlü bir sinewy APE'nin üst gövdesini oluşturmak için denenmiş ve test edilmiş bir teknik - ve sonra şınavlarda çalışın, özellikle oluklu bir “kaya katı, kung fu size doğal olmayan çekme gibi x 10" kavrama.

Egzersizleri yaptıysanız, ne demek istediğimi ya da Charles'ın ne olduğunu bileceksiniz, buradaki bir müşteri bir keresinde bana “Gorilla parçası olmadıkça kimsenin bu antrenmanları nasıl yapabileceğini göremiyorum!”

Ve dolayısıyla, serideki Cilt #3 - sizi% 70 Goril'e dönüştürmek için - “Derin% 70 Gorilla% 30 İnsan Handstands” - aslında çok iyi, derinden alınan bir kitap ve bir sonrakine köprü, yani bağımsız amudulara, her ortaya çıktığında.

Kelime oyunu da yok.

Her neyse

Bu farklı bir konu hakkında, Sanırım bugün ayakta duran bir amuda neredeyse nasıl düştüğümü de öğrenebilirim... ama pull-up"lara sadık kalalım, ilki çoğu insanın doğru ya da hiç yapması daha da zordur.

Bak, pull-up egzersizlerimin bu günlerde bu kadar zor olmasının bir başka nedeni de, BİR pull-up tarzına odaklanmam - bugün düzenli kavrama pull-up, kalın kavrama, 50 reps ve inan bana, eğer form üzerinde süper odaklanma uygularsanız, onları yavaş ve sabit yapın - oh evet, bunu hissedeceksiniz (benzer bir damarda 100 şınav yaptım, çoğunlukla TOUGHIES. Yaptığım tek “kolay” iş 250 ağız kavgası ve bölünme oldu..) (ve bazı kulüp çalışmaları - ışık).

Yani bu kendi başına sağlam bir egzersiz, ama yine de, çok yorgun olduğunda, veya başka birini temsil etmekten yorgun hissediyorum?

Sana her şeyin zihinselle ilgili olduğunu söyledim, ama burada buna girmeyeceğiz.

Fiziksel olarak, yapabileceğiniz şey şudur - antrenmanı normalde yaptığınızdan biraz daha düşük bir sayıda durdurun (eğer 25'se, belki 16 veya 18'de durursunuz - güven bana, numaranın ne zaman geldiğini bileceksiniz).

Veya, ve daha da iyisi, antrenmanın temposunu yavaşlatırsın.

Ve odaklanırsınız - hem zihinsel hem de fiziksel olarak FORM"a.

Bu, temsilcilerinizin tamamlanması daha uzun sürdüğü anlamına gelebilir, bu da hızlı gitmek için çok yorgunsanız iyidir (eğer yaparsan form kaybedersin, eğer yapabilirsen bile).

Ama bu iyi!

Yukarıda söylediklerimi yaparsanız, kelimenin tam anlamıyla KEMIĞE kasları bu şekilde çalışacaksınız. ve büyüyeceksin - doğru yaparsan lanet bir ot gibi.

Düzenli pull-up açısından yaptığım pull-up'lardan bazıları, o kadar zor ki, set başına uygun biçimde 3-5 reps yapabilirim.

Ve temsilciyi bitirdiğimde #50, GİDİ hissediyorum.

Ve coşkulu.

Sanırım bayıltacağım 20 daha yavaş ve sabit şınav ve gün için bitecek, yoksa ben mi yapacağım?

Göreceğiz.

Hehe.

Şimdilik, bu.

Ve yakında döneceğim.

En iyi

Rahul Mookerjee

PS - Pull-up'ları yüksek düzeyde etkili bir şekilde nasıl yapacağınızı öğrenmek için, onları tereyağı pürüzsüz “kolay peasy limon sıkmak”, dünyaca ünlü kursu alın, gerçekten taçtaki MÜCEVHER BURADA olarak adlandırıldı.