Тому що я той омбре, який доставляє, хе-хе.

Я дивився останній фільм Тома Круза (не те, що я фанат, хе-хе) - «American Made» для гадків і усмішки, в основному через правдиву історію (так кажуть) вона була зроблена на.

З'явився в 1970-80-х роках, історія, якщо правда, і навіть якщо ні справді неймовірна - воістину пригода наповнена життям. Хехе.

Що закінчується у в'язниці, швидше за все, - я не бачив весь фільм, але від того, що був завербований як ляпас тире кокетливий пілот, який засинає наполовину п'яним після того, як повернувся додому ігноруючи його сексуально одягнена дружина (повинен любити темний погляд на обличчі мадам, хе-хе)... Я можу ставитися до багато фільму.

Хоча я прожив життя, наповнене пригодами і впевнений, що продовжую, це не десь поруч, як показано у фільмі - де ЦРУ набирає його, так само як і колумбійський (і інша мафія) - всі вони дізнаються один про одного, неймовірно, вони обидва дозволяють йому бути «подвійним агентом» (Я написав книгу з такою назвою, хе-хе)...

... і я не впевнений, що я хотів би зробити щось віддалено схоже на те, що Круз зробив у фільмі.

Але його руки - передпліччя, особливо виділяються - я можу так ставитися до шнурів, що бігають вгору і вниз по ним, і свого роду важких тренувань, які він зробив для них!

Не зовсім Сталлоне як, але чорт близько, скажу, що!

Хороший розвиток верхньої частини тіла там, принаймні для цього фільму.

І я можу стосуватися «зелених очей» (це був Алан Мюррей, який зробив цей коментар, хе-хе «занадто круто») сонцезахисні окуляри, які він завжди носить. Я ношу мій під дощем теж мабуть. Хехе.

Занадто круто, зелені очі, я все ще пам'ятаю, як говорив Алан.

Хороша людина, що!

У всякому разі, я, як відомо, носити авіатори багато, навіть небесний блюз, показаний у певному фільмі 80-х років, але це не про мій стиль або передпліччя.

Йдеться про - ну, те, що Круз отримує неодноразово протягом усього фільму.

Чому люди продовжують набирати його?

«Тому що він грінго, який отримує речі ЗРОБЛЕНО».

(зокрема, «тому що він грінго, який ДОСТАВЛЯЄ».)

Хехе.

Те ж саме для вашого по-справжньому фітнес мудрий, мій друг - і життєвий мудрий - за винятком того, що я заміню слово gringo hombre, прийшли до думки про це, мене так багато разів називали грінго, що... ну, або буде працювати.

Але насправді, якщо ви хочете, щоб зробити роботу - і швидко - і правильно - фітнес мудрий?

Назвіть це грінго - або омбре - що у вас. Хехе.

Він доставляє, як ніхто інший - і краще - швидше - швидше - ПЕРІОД. Жодних питань не задавали. Він не надто метушливий або за умови, що ви робите те, що він говорить вам!

Про другі думки, будь ласка, не.

Він ніколи не відповідає на тата телефон...

Він ненавидить це. Він нудить говорити людям перестати телефонувати йому і надсилати текстові повідомлення чи електронну пошту - і він вважає за краще електронну пошту.

А він вважає за краще онлайн.

Отже, щоб отримати «тому що він отримує роботу» фітнес-система, яка дасть вам передпліччя, як Рембо для одного, розвиток верхньої частини тіла, як Gama, якщо ви робите це правильно, безмежна енергія, витривалість, дівчата, і що ні (добре, я поклав дівчат, хе-хе) - тоді замовляйте прямо зараз.

Так, ЗАРАЗ.

І перейдіть СЮДИ, щоб розмістити свої замовлення.

І ось що.

Кращий,

Рахул Мукерджі