Çünkü ben teslim eden hombre'yim, hehe.

En son Tom Cruise filmini izliyordum (hayranıyım değil, hehe) - “Amerikan Yapımı” bok ve sırıtışlar için, çoğunlukla gerçek hikaye yüzünden (yani diyorlar) üzerine yapıldı.

1970'ler-80'lerde geçen hikaye doğruysa ve olmasa bile GERÇEKTEN inanılmaz - gerçekten macera dolu bir hayat. Hehe.

Büyük olasılıkla hapis cezasıyla biten - Filmin tamamını görmedim, ancak eve cinsel olarak giyinmiş karısını görmezden geldikten sonra yarı sarhoş uykuya dalan bir tokat çizgi çapkın ağır içme pilotu olarak işe alınmaktan (Madam'ın yüzündeki karanlık görünümü sevmeliyim, hehe)... Filmin bir SÜRÜ ile ilişki kurabilirim.

Macera dolu bir hayat yaşadım ve kesinlikle devam etsem de, filmde gösterildiği gibi yakın bir yerde değil - CIA'nın onu işe aldığı yer, Kolombiyalı (ve diğer mafya) da öyle - hepsi birbirlerini öğreniyor, inanılmaz derecede, ikisi de ona “çift ajan” olmasına izin verdi (bu isimde bir kitap yazdım, hehe)...

... ve Cruise'un filmde yaptıklarına benzeyen bir şey yapmak isteyeceğimden emin değilim.

Ama kolları - önkolları, özellikle öne çıkıyor - Onları yukarı ve aşağı koşan kordonlarla ve onlar için yaptığı ağır hizmet eğitimiyle çok ilgili olabilirim!

Pek Stallone gibi değil, ama lanet olası yakın, Bunu söyleyeceğim!

Orada iyi üst vücut gelişimi, en azından bu film için.

Ve “yeşil gözler” ile ilişki kurabilirim (bu yorumu yapan alan Murray'di, hehe “çok havalı”) her zaman taktığı güneş gözlükleri. Görünen o ki yağmurda benimkini de giyiyorum. Hehe.

Çok havalı, yeşil gözler, Alan"ın dediğini hala hatırlıyorum.

İyi adam, o!

Neyse, Havacıları çok giydiğim biliniyor, 80"lerin belirli bir filminde gösterilen gök mavisi bile, ama bu benim tarzım veya önkollarımla ilgili değil.

Bu, Cruise'un film boyunca defalarca aldığı bir şey.

Neden insanlar onu işe tutuyor?

“Çünkü o işleri halleten yabancı”.

(özellikle, “çünkü o DELIVERS yapan yabancı”.)

Hehe.

Sizinki için aynı şey gerçekten fitness bilge, arkadaşım - ve hayat bilge - hombre ile gringo kelimesini değiştireceğim dışında, düşünmeye gel, o kadar çok kez gringo denildi ki... iyi, ya işe yarayacaktı.

Ama gerçekten, işi yapmak istiyorsanız - ve hızlı - ve doğru - fitness bilge?

Bu gringo - ya da hombre - ne var. Hehe.

Başka hiçbir şey gibi - ve daha iyi - daha hızlı - daha hızlı - DÖNEM. Soru sorulmadı. Sana söylediğini YAPman şartıyla o da çok telaşlı değil!

İkinci düşüncelerde, lütfen yapma.

Dadgumit telefonuna asla cevap vermiyor...

Nefret ediyor. İnsanlara onu aramayı, mesaj veya e-posta göndermeyi bırakmalarını söylemekten bıktı - ve e-postayı tercih ediyor.

Ve çevrimiçi olmayı tercih ediyor.

Yani size Rambo gibi önkolları verecek “işi bitirdiği için” fitness sistemini almak için, doğru yaparsanız Gama gibi üst vücut gelişimi, sınırsız enerji, dayanıklılık, kızlar, ve ne değil (tamam, kızları koydum, hehe) - sonra doğru sipariş - ŞİMDİ.

Evet, ŞİMDİ.

Ve siparişlerinizi vermek için BURAYA gidin.

Ve bu.

En iyi,

Rahul Mookerjee