“Savaş” antrenmanlarını tekmelemek - ve daha fazlası!

Tek kelimeyle - seni harika hissettiriyorlar.

Bugün biraz pull-up yaptım, 100 ağız kavgası - sonra biraz kulüp çalışması.

Sonra... farklı bir şey yapmak istedim ve bu yüzden yukarıdakilerden daha fazlasını yapmadım (normalde yapardım), ama fikir beni ağır bir çantaya vurmak için vurdu - ki yaptım - uzun (belirli bir Carol'un söylediği gibi) “zürafa gibi” bacaklar, hehe.

Ve 200 tekme sonra, temel vuruşları - benim!

Kalbin çarptığını, endorfinlerin POMPALANDIĞINI - alt sırtımdan aşağı akan ter - ve daha fazlasını gerçekten hissediyorum.

Ama bu o kadar da değil, hatta ne tür bir tekme yaptım - temelde 7. sınıfta öğrendiğimiz temel Tekvando vuruşu - aynı zamanda... nasıl “başka türlü” hissettirdiğini.

Daha önce kıç tekmeleme hakkında yazdım (metamorfik olarak konuşursak) Afrikalı Silverback Gorili Marc ile ringe girdim, yani dediklerini yaptığımda “ringde benimle üç tur git!”

Şimdi, akıllıca şartlandırma o kadar da kötü değildi, ama kalp kesinlikle pompalıyordu, ama gerçekten önemli olan ERTESI gün böyle hissettim. (veya önemli).

FARKLI.

Daha sonra Marc'a söylediğim gibi, alt sırtım - tuzaklarım, vücudumun bir tarafı (kalçalar) sadece ilgili tüm ayak hareketlerinden farklı “hissetti”.

Ve hareket tarzı - bu benim gibi biri için bile fiziksel aktiviteye alışkın!

Farklı değil, arkadaşım - dövüş sporları sadece FARKLI.

Ve dövüş sporları için yaptığınız eğitim - hiçbir şey onun yerini almaz, hiçbir şey sizi bu tür bir eğitimin yaptığı gibi hissettirmez, zihinsel olarak dünyanın tepesinde hissettiğinizden bahsetmiyorum bile, aşırı buharı bırakmanın harika bir yolu vb..

Şimdi... tuzaklarım ve belim BUGÜN farklı hissediyor. Hemen şimdi.

Tüm bunları sana söylemenin anlamı ne?

İyi, ilki, nasıl doğru kullanılacağını biliyorsanız, ağır çanta harika egzersizlere kendini ödünç verir.

Yapmasanız bile, oldukça iyi bir egzersiz yapabilirsiniz (ancak forma odaklandığınızdan emin olun, çok daha verimli olacaksınız - her ne kadar başlayarak dışarı çıkmak kolay olsa da, ve yine de terleyeceksiniz... form öğrenmeye odaklanın, tekme, yumruk veya her ikisi de olsun)...

Ve eğer ağır bir çantan yoksa, iyi, bir şeyi hatırla.

Size öğrettiğim antrenmanlar 0 Bahaneler Fitness, eski zamanlayıcıların girdikleri harika şekle girmek için yaptıkları egzersiz türüdür - tam olarak savaş sporcularının BU Güne kadar kullandıkları şeydir.

Ve kıçını başka HİÇBİR ŞEY gibi şekle sokacaklar, eğer doğru yaparsan - ve çabuk.

Kopyanızı ŞİMDİ alın.

En iyi,

Rahul Mookerjee

PS - Harika inceleme -

Bu, doğru yoğunluk ve zeka kombinasyonuna sahip fitness üzerine harika bir kitap.. Bunlar ruh kırıcı egzersizler veya ağırlık antrenmanı değil, ama kesinlikle parkta yürüyüş de değiller. Bu antrenmanları en iyi tanımlayabilecek kelime SMART"tır.. Vücut ağırlığınızla oynamanıza ve kendinizi süper formda olmanıza yardımcı olur.

Murli Pawar, Proje Yöneticisi, Yeni Delhi, Hindistan

Çok doğru, arkadaşım - çok doğru!

Kopyanızı alın - ŞİMDİ.