«Мені 24 роки, але біль у спині 65 років» (і чому міст не обов'язково є найкращим рішенням для болю в спині)

Ожиріння, почуття нездужання (аж до дітей - маленьких дітей, які мають більше проблем зі здоров'ям, ніж дорослі, які їх виховали, хоча дорослі ні в якому разі не звільняються), безглуздо відбувається всюди, лінь, біль у спині - біль у плечі - постійне ниття про все - цікаво іноді , часто, до чого ми як суспільство приходимо.

«Мені 24 роки, але мій біль у спині 65 років» супроводжується звичайною низькою енергією BS (і, звичайно, повним небажанням вкладати кошти в продукти, які допоможуть їй, просто готовність сука вгору і вниз, яка вирішує F все)...

І вона не єдина або (це якийсь курча коледжу, який мені повідомить про це).

Не 20-річна курча коледжу, яку я нещодавно заблокував знову - як я заблокував три її номери, вона нещодавно отримала четверту, щоб приставати до мене.

«Нандіні, тільки чому б вам не ВІДПОВІСТИ, якщо ви хочете поговорити»

Ні, це більше «Привіт!» а потім цвіркуни. Я писав про це раніше, вони в основному дебіли, які хочуть, щоб їх «розважали» безкоштовно під виглядом розмови, де ВИ робите всі розмови, вони слухають, і можуть чіп з коментарем або двома «роблячи щось інше», як правило, роблячи щось інше - такі люди жалюгідні, це айн Не одні жінки теж, колишній друг мого «Ріккі» був точно так само.

Тью.

У минулому я дав цим людям шанс, тепер це БЛОК миттєво.

Я не хочу їх десь поруч зі мною (правда, я дав дівчині ще один шанс, але я заблокував її знову минулої ночі, але все одно)...

... це не люди в цьому відношенні, або вона, це про справжню пандемію.

Біль у спині, погане самопочуття, захворювання тощо - і давайте зосередимось на першому - біль у спині -який більшість людей прирівнюють до болю в попереку і справедливо це, оскільки це, здається, те, що більшість людей страждають - біль у попереку - і слабкі стегна тощо.

Але біль у спині набагато складніше, ніж це, друг.

Біль у верхній частині спини та середини спини є більш поширеним, ніж ви думаєте, а слабкість в ОДНІЙ області поширюється на іншу.

Поза - протягом дня - має багато спільного з цим, більшість людей не розуміють, що просто ходити вертикально, смоктати кишечник (правда, важке завдання для багатьох людей через величезний розмір кишки) - і втрата ваги - проходить довгий шлях до вирішення багатьох проблем болю в спині, і проблеми зі здоров'ям в загальний.

У минулому я б вивозив міст як вправу #1, щоб вирішити це, багато гуру роблять, але я більше не роблю цього.

Чому - тому що міст поки відмінне вправу, і те, що ви повинні робити щодня, будьте чортовски хорошими - не поміЧАЄ багато речей.

По-перше, більшість людей думають про задній міст, коли справа доходить до мосту, але міст ФРОНТ однаково важливий.

Протягом багатьох років у мене були слабкі підколінні сухожилля, які не дозволяли мені правильно нахилятися вперед, але введіть мене в задній міст, я залишався там цілий день.

У мене ніколи не було болю в спині, але це слабкість перекладається на погану роботу в інших вправах - як розкол, або інші вигини вперед - не менш важливо!

Тоді у вас є питання верхньої спини - які, на мій погляд - підтягування - і клубна/булава/гиря робота зроблена правильно - це деякі з кращих речей, які ви можете зробити для вашої спини.

Масажі теж чудові - але вони не виправляють основні проблеми зі здоров'ям, мій друг.

Тоді у вас є «найкраща вправа штопати»

За загальним визнанням одне ПЕКЛО вправи та тренування, що один, спробуйте зробити 250 поспіль, а потім скажіть мені, як ви відчуваєте себе «найкраще, що я коли-небудь відчував» люди повідомили про те, що говорять мені, і вони мають рацію, це змушує вас відчувати себе «з цього світу» таким чином, що нічого іншого майже не може.

Але навіть це - БІЛЬШІСТЬ варіантів - зосередитися на нижній частині спини важко, його тільки коли ви отримаєте до одного з варіантів в книзі «часто ігнорується» - каблуки FLAT варіант - що ви дійсно починаєте отримувати десь ab мудрий. (не сказати, що ви не будете, якщо ви робите це в інший бік, але щоб по-справжньому перейти на наступний рівень)...

У всякому разі - рішення всього цього?

Правильний режим фізичних вправ.

Менше лінуйтеся, менше їжте, більше тренуйтеся, будьте жорсткі психічно.

Правильна постава протягом дня.

Уникайте «глибоких диванів», таких як чума (буквально, я відчуваю себе дивно, коли сиджу в них) - і опори спини в автокріслах тощо.

БАГАТО підтягувань - БАГАТО клубу - робота з чайником (Lumberjack Lodestone Fitness, тепер це той, який вам дійсно потрібно зарезервувати ЗАРАЗ) - і, звичайно, робити багато важких присідань і підкоління/стегна роботи, а також (присідання 101, ізометричний і гнучкість навчання - Компіляція).

Зробіть все це правильно, біль у спині буде справою минулого - і ТАК, зосередьтеся на обох передньому мосту і задньому мосту однаково, вони обидва чудові вправи, але більшість фокусуються занадто багато на останньому, а не на першому.

І ось що.

Скоро повернемося!

Кращий,

Рахул Мукерджі